Zahrady vytváříme spolu s klientem tak, abychom vytvořili živý, fungující systém, který bude celoročně proměnlivý. S návrhem respektujeme architektonické řešení domu i design interiéru, který se snažíme promítnout i do zahrady a propojit tak vnitřní obytné prostory s vnějšími.
Realizaci zahrady zvládneme kompletní včetně drobných stavebních úprav, dřevěných teras a jiných dřevěných prvků, práce s kamenem, zhotovení mlatových cest, výsadbu vzrostlých stromů či instalace osvětlení.


Zeleň není jen v zahradě nebo na terase ale také v interiérech. provázat exteriér s interiérem je důležité a projeví se to v harmonickém celku.

Do interiérů navrhujeme zelené stěny, mechové obrazy a pokojové rostliny s hydroponii.


Realizací proces rozvoje zahrady teprve začíná. Neméně důležitá je následná péče o ni a její rozvoj, abychom zahradu dostali do dospělého stavu podle plánu.

Zahradní osvětlení je důležitá součást zahrady, které Vám dokáže prodloužit funkční čas v zahradě ve všech ročních obdobích.

Používáme modulární 12V systém, který umožňuje bezpečné užívání a případné rozšiřování okruhu osvětlení

Máte projekt a šikovné ruce k tomu? Můžeme Vám pomoci s nákupem a kompletací rostlin v přesných kultivarech nebo dopravou materiálů až k Vám, za  výhodné ceny.Realizaci zahrady zvládneme kompletní včetně drobných stavebních úprav, dřevěných teras a jiných dřevěných prvků, práce s kamenem, zhotovení mlatových cest, výsadbu vzrostlých stromů či instalace osvětlení.


Allan Armitage: Zahradničení prostě nedovolí být duševně starý, protože příliš mnoho nadějí a snů se teprve musí uskutečnit.